Foto Kubki

Kubek biały
photo_mug 17,00 zł
Zobacz
Kubek czarny
photo_mug 20,00 zł
Zobacz
Kubek czerwony
photo_mug 20,00 zł
Zobacz
Kubek niebieski
photo_mug 20,00 zł
Zobacz
Kubek różowy
photo_mug 20,00 zł
Zobacz
Kubek magiczny
photo_mug_magic 25,00 zł
Zobacz

Fotokubki

 

Jeżeli szukasz wyjątkowego prezentu dla kogoś Ci bliskiego, to zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Proponujemy wysokiej jakości fotogadżety. Na szczególną uwagę wśród nich zasługuje fotokubek. Jest to propozycja dla osób kreatywnych, które w niecodzienny sposób chcą wyrazić swoje uczucia i podarować ukochanej osobie niepowtarzalny, osobisty prezent. Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, to prześlij swoje wybrane zdjęcie lub przygotowaną grafikę, a my zrobimy resztę. Taki spersonalizowany prezent to prawdziwa przyjemność. Z pewnością codzienna, poranna kawa, czy też herbata z takiego kubeczka smakuje lepiej i wywołuje uśmiech na twarzy obdarowanej osoby. 

 

 

Dlaczego fotokubek to najlepszy wybór na prezent?

 

Często przeszukujemy internet, aby znaleźć coś wyjątkowego. Zdecydowanie spersonalizowany gadżet, jakim jest właśnie fotokubek, to strzał w dziesiątkę. Taki prezent zarówno ucieszy malucha, który będzie mógł sączyć malinową herbatkę z kubeczka z ulubioną postacią z bajki, jak i dorosłego. Wszystko zależy od Ciebie i Twojej kreatywności. Wspólne zdjęcie, ciekawa grafika, czy też szczególny napis, to sprawi, że prezent będzie niezwykle przyjemny i osobisty.
 

Jeśli szukasz ciekawego prezentu - postaw na fotokubek, to zawsze działa!
 

Nasze propozycje
 

Oferujemy kubki na szczególne okazje i nie tylko. Na wybranym kubku możesz umieścić swoje wyjątkowe zdjęcie, wybraną grafikę, czy też dowcipny napis. Fotokubek, to obecnie niezwykle popularny pomysł, aby bliskiej osobie sprawić prawdziwą przyjemność. Proponujemy kilka rodzajów kubków tzn. jeżeli jesteś zdecydowana/y na ten wyjątkowy gadżet, to warto wybrać odpowiedni model. Różnią się one kolorem wewnętrznej części kubka. Oferujemy kubki białe z wnętrzem białym, czerwonym, niebieskim, zielonym żółtym, oraz kubki magiczne. Ten ostatni rodzaj wyróżnia się spośród innych tym, że po nalaniu ciepłego napoju do pozornie "zwykłego", czarnego kubka, po krótkiej chwili pojawia się na nim wybrane zdjęcie lub Twoja grafika. Fotokubek to zdecydowanie ciekawy gadżet dla każdego, który z pewnością zapewni Tobie, czy też wybranej osobie wiele radości.